langas.net » airija » archyvas » archyvinė informacija » kiti klausimai » 
AIRIJA
AUSTRIJA
DIDŽ. BRITANIJA
VOKIETIJA

LSU EK

NUORODOS

TURINYS
APIE MUS

Krepšinio mėgėjams

Paruošė: Paulius
2003 balandžio 09

Labas visiems!

Suteiksiu šiek tiek informacijos norintiemspažaisti krepšinį čia, Airijoje. Tiksliau, Dubline. O kokia situacijalikusioje Airijos dalyje nelabai žinau.

Šiek tiek apie mėgėjišką krepšinį Dubline.

Kiekvieną sezoną Dubline vyksta miesto čempionatai ir taurės varžybos. Yra net 5 mėgėjiški divizionai.

Šiaip lygis yra pakankamai aukštas (pakankamaiaukštas sakau todėl, kad įsivaizdavau žymiai blogesnę situaciją). 3metus žaidžiau I (aukščiausio) diviziono klube, ir galiu pasakyti, kadstipriausių komandų lygis šiame divizione yra pakankamai aukštas. Esužaidęs Lietuvos LKBL lygoje, tai kažkas panašaus čia I-ame divizione.Šiais metais žaidžiau III diviziono komandoje, čia jaučiasi, kadsilpnesnė lyga.

Norintys plačiau pasidomėti, kas vyksta Dublinokrepšinio pasaulyje, apsilankykite www.dmbb.net. O jei noritetreniruotis ir žaisti už kokį nors klubą, patarčiau susirišti su tuoklubu (kontaktinius telefono numerius rasitehttp://www.dmbb.net/clubContacts.html.

Nežinau kaip kituose klubuose, bet ten, kur aš žaidžiu, yra metinis klubo nario mokestis - 350 eurų per metus.

Taip pat, kiek žinau ir pats susidūriau, yranemažai norinčių žaisti krepšinį ir kad patektum į komandą, galireikėti įrodyti savo sugebėjimus krepšinyje.

Dublin Men's Basketball Board - http://www.dmbb.net/

Krepšinio klubų kontaktai

Lietuviai krepšininkai Killarney mieste

Paruošė: Ovidijus Stasytis
2003 balandžio 09

Jau antra karta is eiles Lietuviu krepsininkukomanda Airijoje Killarney mieteleje ( Co.Kerry ) sutriuskino airius.Vakar ( 08 04 2003 d ) po atkakliu varzybu rezultatau 37:33 laimejolietuviu ''CAFÉ DU PARC'' ( CDP ) komanda. Jie sekmingai zaide priesCorkery's komanda. Visa laika lyderiais buvo lietuviu ekipa. Zaidejai :Virginijus legionierius - 8 taskai, Virginijus local - 12 tasku,Sarunas - 9 taskai , Alvydas - 4 taskai ir Marius - 4 taskai ( justcame back from Thailand , pailseja vyrai puikiai pasirode tiekgynyboje, tiek puolime ). Pries tai buvusias varzybas CDP priesSchoolboy's laimejo rezultatu 54 : 38.

Kiekviena karta vyrai pries iseidami kovoti iaikstele pradedavo sukiu "1 ,2 ,3 Lietuva". Lietuviu krepsininku dvasiair begalinis noras laimeti atvede juos iki pergales.

Pries tai niekam nezinomi, jie dabar tampa vislabiau izymus ne tik savo darbstumu, bet ir sportiniais laimejimais.Kartais pastebima kaip netgi patys airiai labiau sirgsta uz lietuviuekipa nei airiu.

CDP komanda zaidzia Killarney Town League. Po dvieju savaiciu tiketina, kad vyrai laimes Killarney miesto taure.

Tepadeda jiems Sirgaliai.

© 1997-2007 langas.net. Visos teisės saugomos. (teisinės pastabos)