langas.net » airija » archyvas » archyvinė informacija » darbas » 
AIRIJA
AUSTRIJA
DIDŽ. BRITANIJA
VOKIETIJA

LSU EK

NUORODOS

TURINYS
APIE MUS

Mokesčių lengvatos

Mokesčių lengvata turintiems vaiką

Tie kas turi vaiku ir sutuoktinis nedirba arbagauna labai mazai pajamu (iki 4000/metus), gali gauti mokesciu lengvata(be egzistuojanciu susituokusiu zmoniu, samdomo darbuotojo, nuomoslengvatu). Vadinasi Home Carer's allowance.

Dar reikia, kad vaikas gautu Child benefit, jei ne, tai negausi.
Siaipviskas paprasta, mokesciu tarnyboj uzpildai prasyma ir viskas. Silengvata ivesta tik 2001, todel dar nelabai daug kas zino, o talengvata visgi pinigai - ~65 € / menesi.

Būsto nuomos lengvata

Jeigu jūs nuomojatės būstą, tai galite prašytimokesčių lengvatos dėl būsto nuomos. Ši lengvata nėra didelė irskiriasi priklausomai nuo amžiaus ir šeimyninės padėties (250 - 1000eurų per metus).

Instrukcijos
(paruošė tamsos kunigaikštis):
Reikiapaskambinti arba nueiti į mokesčių inspekciją ir pasakyti, kad taupriklauso "tax credits for the rent paid". Esmė, kad reikia užpildytitam tikrą formą, kurioje reikia nurodyti nuomotojo PRSI numerį iradresą. Kartais nuomotojai nenori to daryti, t.y. jie nori nuslėptipajamas, tuomet gauti tax credit'ų nepavyks. Mažiausia tikimybė, kadmokesčių inspekcija pareikalaus parodyti sutartį, tai užfiksuotaįstatyme, bet neteko girdėti, kad kieno nors butu prase. Stai irviskas.

Prašymo mokesčių lengvatai dėl gyvenamojo būsto nuomos forma

Dėl mokesčių atgavimo visam laikui išvykstant iš Airijos

Išvažiuojant iš Airijos, jūs galite atgauti dalįsumokėto pajamų mokesčio ir dalį PRSI mokesčių. Kandagi platesnėsinformacijos apie tai beveik neradau, tai pateikiu tik nuorodą į įmonėspadedančios atgauti mokesčius išvykstant iš Airijos svetainę. Taip patmano supratimu jie turi filialą ir Kaune, Lietuvoje.

© 1997-2007 langas.net. Visos teisės saugomos. (teisinės pastabos)