langas.net » vokietija » mokyklos » köln-bonn
AIRIJA
AUSTRIJA
DIDŽ. BRITANIJA
VOKIETIJA


LSU EK

NUORODOS

TURINYS
APIE MUS

Köln'o-Bonn'os apylinkės lietuviška mokyklėlė "Nemunėlis"

Vokietijos lietuvių bendruomenės Kelno ir Bonos apylinkės narių susirinkime 2006 m. birželio 4 d.

Užsiėmimai vyksta sekmadieniais nuo 11 iki 13 val.  Yra dvi mokinių grupės: ikimokyklinukai (2-6 metų vaikai) ir mokyklinio amžiaus vaikai. Suaugusieji, norintys išmokti lietuvių kalbą arba pagilinti savo jau turimas kalbos žinias, maloniai kviečiami į individualius užsiėmimus.

Mokykloje dirba šios mokytojos: p. Teisutė Rapp (lietuvių etnokultūra), p. Ernesta Semionova (muzika), p. Laura Narušytė (Lietuvos istorija bei aktualijos), p. Erika Lukauskas (darbas su ikimokyklinukais), p. Elena Aronštamienė (lietuvių kalba ir literatūra, mokinių teatro režisūra).

Mokyklėlės tikslas yra ne tik mokyti lietuvių kalbos, istorijos bei etnokultūros, įvairiapusiškai supažindinti su Lietuva, bet ir ugdyti meilę bei pagarbą Lietuvai, palaikyti ir skleisti lietuvybę, suteikti jaunajai kartai galimybę susirasti naujų, lietuviškai kalbančių draugų, sudaryti sąlygas saviraiškai lietuvių kalba.

Šiuo metu pamokos vyksta Köln'e esančiose KHG (Katholische Hochschulgemeinde) patalpose.

Adresas: Katholische Hochschulgemeinde (KHG) Köln, Berrenrather Str. 123, 50937 Köln (Sülz)

KHG yra netoli stoties, nuo jos galima ateiti pėsčiomis; is Köln'o centro važiuojant su Linie 18, 19, Richtung Bonn, Klettenberg(park) išlipti "Weisshausstrasse", eiti Universitätsstr., pasukti į kairę pirmoje sankryžoje. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Pamokos vyksta KHG Clubraum, įėjimas - kairėje pusėje, einant nuo centrinio KHG pastato durų (reikia palipti laipteliais žemyn ir ieškoti po dešine įėjimo).

Smulkesnę informaciją teikia mokyklėlės vadovė Elena Aronštamienė (e.aronstam(eta)gmx.de arba 02233-979649).
© 1997-2007 langas.net. Visos teisės saugomos. (teisinės pastabos)